Vybavení

Baraka

Samovylévací kánoe BARAKA je ideální loď na turistiku i na těžší divokou vodu. Díky výborným jízdním vlastnostem, silné stabilitě a velikému vnitřnímu prostoru je loď vhodná pro rodiny s malými dětmi k splouvání méně náročných úseků, tak i pro zkušené vodáky k sjíždění řek s větší obtížností.

Baraka

Palava

Inovovaný model nafukovací kánoe PALAVA zaujme svým sportovnějším vzhledem a lepšími jízdními vlastnostmi. Svou šířkou a vodorovným uchycením poskytuje komfortní sezení, ale současně stehenní popruhy umožňují i bezpečné zakleknutí při plavbě v peřejích. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW II, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer.

Palava

Colorado 450

COLORADO 450 je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro plavbu na divoké vodě do středního stupně obtížnosti. Šestimístný člun je designovaný pro sportovní způsob plavby. Otevřená záď zajišťuje odtok vody při plavbě v peřejích. Legendární COLORADO sloužilo jako plavidlo na mnoha expedicích do odlehlých koutů světa a dodnes je nejpopulárnějším závodním člunem v Čechách.

Colorado

Pádla

K lodím půjčujeme kvalitní pádla Raft a Trek do české firmy Panda.

Vesty

Neopomenutelnou součástí vybavení jsou certifikované plovací vesty jak pro dospělé, tak pro děti.

Helmy

Řeky s obtížností nad WW I+ splouváme ve vodáckých helmách.

Oblečení

Do chladnějších vod vplouváme v neoprenových kompletech a vodáckých bundách.

 

Vodotěsné transportní vaky a lodní pytle

   Nafukovaci-lodni-vaky

Projekt Voda nebo alkohol