Salza a Steyr – květen – září 2022

Pojeďte si užít víkend do vodáckého ráje na řeky Salzu a Steyr. V pátek v podvečer vyrazíme do oblíbeného vodáckého kempu ve Wildalpenu, kde přenocujeme. Druhý den ráno přímo v kempu nasedneme na Salzu a splujeme její spodní 23 km dlouhý úsek do Saggrebenu. Řeka zde má obtížnost WW II-III. Po splutí se vrátíme do kempu ve Wildalpenu a poteče-li dostatečné množství vody v Hinterwildalpenbachu, tak si půjdeme zaskákat i na tento místní potůček .-) V neděli se přesuneme na Steyr. Od vodopádu Stromboding do Steyrbrücke nás čeká výživných 10 km o obtížnosti WW III. Zbude-li nám síla, odvaha a čas, tak tento úsek splujeme ještě jednou, případně se přemístíme na vedlejší řeku Teichl.

Cena výletu je 4 700 Kč.
Cena zahrnuje: dopravu, 2 x kemp, zapůjčení vodáckého vybavení (Baraky, pádlo, vesta, helma, neopren, vodácká bunda a boty), doprovod vodáckého instruktora.
Pojedeme 9-ti místním Fordem Transit. V případě vlastní dopravy – sleva 500 Kč. Akce je proveditelná při minimálním počtu 6-ti lidí. Pro skupiny od 8 osob rádi zrealizujeme akci ve vámi zvoleném termínu a ušijeme ji na míru.